psikolojik olarak çok idrara çıkıyorum sizce hamile miyim ?

merhabalar.geçen ay korunmasız ilişki yaşadım. o gün akşam ella kullandım. daha sonra ki hafta da korunmasız ilişki oldu ve bu sefer biraz içime kaçtığını hissettim daha sonra hiç bir şey alıp kullanmadım zararlı olur diye. 16 gün sonra hastalandım pazartesi çarşamba perşembe ve cuma günleri gebelik testi yaptım ama sonuç negatif çıktı psikolojik olarak çok idrara çıkıyorum sizce hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Şüpheli ilişki sonrası normal zamanında ve şeklinde adet gördüyseniz hamilelik olasılığı ortadan kalkmış diyebiliriz.