hamilelik testi yapacağım sabah yapmak daha güvenilirmiş ama ben günün farklı bir saati yapsam kesin sonuç çıkar mı acaba ?

2 buçuk ay önce sürtünme yoluyla bir ilişkim oldu hamilelik şüphelerim var 3 defa regli oldum ama hamilelikte regli olabileceğine dair şeyler okudum evde idrarda hamilelik testi yapacağım sabah yapmak daha güvenilirmiş ama ben günün farklı bir saati yapsam kesin sonuç çıkar mı acaba ?

Tahlil.com Cevabı :

3 defa normal adet döngünüzde regl olduysanız hamilelik ihtimalinden söz edemeyiz. Üstüne görme denilen durum daha farklıdır. Üstüne görme ve idrar tahliliyle ilgili bu yazılarımızın ilginizi çekeceğini düşünüyoruz: