Selam adetim 4 gun gecti arada goguslerm sizliyor fakat idrar testi yaptim nagatif tabi ki kanda negatif ?

Selam adetim 4 gun gecti arada goguslerm sizliyor fakat idrar testi yaptim nagatif tabi ki kanda negatif 2.gunu yapmistim gecikmenin ama hala olmadim adet olcakmisim gibi hic belirti yok daha erken mi acaba 3 yada 4 gun daha beklemelimiyim hamileligi

Tahlil.com Cevabı : Henüz yorum yapmak için çok erken. Regl gecikmesi bir haftadan uzun sürerse gebelik testi tekrar ettirilebilir.