Şiddetli karin sancisiyla adetlendim bugün 25.11.de tekrar kan verdim beta hcg 5,5 inmis ?

18.11. adetim gelecekti ama gelmedi 22.11. gunu hamilelik testi yaptim 2.cizgi silik cikti 23.11. de beta hcg testi yaptirdim 37.5 cikti 24.11.de siddetli karin sancisiyla adetlendim bugün 25.11.de tekrar kan verdim beta hcg 5,5 inmis ?düsük ihtimalmi

Tahlil.com Cevabı : Regl oluşunuz ve Beta hcg nin düşük çıkması hamileliğin oluşmadığını gösteriyor.