Serbeset T4 1,25 alt 0,89-üst sınır 1,76 . TSH 2,085. LH hormonu <0,3. Estradiol 33,08. total sonuçlarım sizce nasıl?

Oğlum 1.40 BOY 30 KİLO 2002 doğmlu 3 AY DIR SOL GÖĞSÜNDE ŞİŞLİK nedeni ile doktora gitti ve kan tahlilerı yapıldı yalnız bunar çıktı deger kan tahllieri henüz çıkmadı bu tahlilere göre korkulacak bir şey var mıyıdı ? serbeset T4 1,25 alt 0,89-üst sınır 1,76 . TSH 2,085. LH hormonu <0,3. Estradiol 33,08. total testesteron 18,71. prolaktin 8,55. beta - hCG 0

Tahlil.com Cevabı : Hormon testleri çalışıldığı cihaz ve laboratuvara göre farklılık arzedebilir.Testesteron testinin referans değerlerini yazmamışsınız.Yüksek gibi gözüküyor.Bir çocuk endokrinoloji uzmanı size yardımcı olacaktır.

m************** :

idrar mikroskobisi : 5-6 eritlosit 4-5 lökosit 15-20 epitel ph 6,0

Cevap:

Adetli değil iseniz, idrar kültürü yaptırmanızı öneririz, anfeksiyon olabilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

s**** :

iyi günler hocam ben bugün b-hcg tahlili yaptırdım sonuç 24187 referans aralığı &lt;5 - yazıyor en son adetim ilk günü 29.11.2013 bebek için doktor hamilelik başlamış dedi ultransyonla baktı daha bebek oluşumu yok dedi 2 hafta sonra tekrar gel dedi kaç haftalık hamileyim söylemedi yardımız için teşek

Cevap:

Stemizdeki Gebematik'i kullanabilirsiniz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

c******** :

22 yaşındayım benim son regl günüm 25 ağustostu doktora kan testi verdim ve değer 131,51 mıu/ml çıktı gebesin dendi fakat 16.10.2013 tarihinde kanamam oldu ve hala sürmekte kan değerim B HCG SERUM 36,44 çıktı düşük mü yaptım parça da düşmedi hamilemiyim yoksa üstüne mi gördüm

Cevap:

Sağlıklı bir gebelik olmadığı belli, bu durumda önümüzdeki günlerde yapılacak muayene ve tahliller sonrası daha detaylı bilgi sahibi olunabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.