Sevgilim üst bacağıma boşaldı.Gebelik ihtimali var mı?

Merhabalar bir kaç gün önce sevgilimle sürtünme ile ilişki yaşadım çıplaktık ve boşalma oldu ancak vajinaya yakın değildi biraz üst bacağıma geldi ve ıslak mendille hemen sildim. yine de şüpheleniyorum ve bakireyim yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya meni teması olmadığı sürece gebelikten bahsedemeyiz.Detaylı bilgi için sitemizde cevapladığımız soruları ve yazılarımızı inceleyebilirsiniz.