Sürtünme sırasında prezervatif kullandık hamilelik olabilir mi?

Sevgilimle 6-13 temmuz arası her gün sürtünmeli ilişki yaşadık. Fakat kesinlikle vajinaya bir boşalma olmadı sürtünme sırasında da her defasında prezervatif kullandık. Sürtünmede boşalma oldu ama prezervatife kesinlikle bana bir teması yoktu. Ve her seferinde gerekli temizliğimi dikkatlice ıslak mendille yaptım. Düzensiz bir adet dönemim var kilo aldım ve sınav stresi yaşamaktayım. Şehir değişikli yaptım tatil amaçlı biraz üzüntü stres 20 temmuz civarı olmam gerken adetim gelmedi hala. Herhangi bir belirtimde pek yok. Bununla bir ilgisi olabilir mi gecikmenin çok boşalmakla falan? Yok yere mi kuruntu yapıyorum lütfen yardım edinnnn.

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya meni teması olmadığı sürece gebelikten bahsedemeyiz.Detaylı bilgi için tıklayınız.