Sevgilimle bir şey yaşadık bende pijama onda şort vardı. O sırada menisi içime kaçmış olabilir mi hamile miyim?

10 nisanda sevgilimle bir şey yaşadık bende pijama onda şort vardı.üstüme çıkıp pen*sini pantolonuma ileri geri sürtüp bastırdı pen*sini ellediğimde ıslaktı ama dışarı boşaldı eve geldiğimde çamaşırımda zevk suyum vardı ama değiştiremedim o gün. o sırada menisi içime kaçmış olabilir mi hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu bulaşı ile hamileliğin oluşumu oldukçadüşük bir olasılıktır. Tavsiyemiz adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testiyaptırmanızdır.