Bundan yaklaşık 1 ay önce eşimle geri çekme yöntemi ile ilişkiye girdim ?

Bundan yaklaşık 1 ay önce eşimle geri çekme yöntemi ile ilişkiye girdim ardından ertesi gün hapı aldım ve ilişkiden 14 gün sonra adet oldum.Belli bir zaman sonra prezervatif kullanarak ilişkiye girdik.Prezervatifte herhangi bir yırtılma olmadı.Geceleri karnıma kramp giriyor.Hamile miyim?Rİsk varmı?

Tahlil.com Cevabı : Adet olmuşsunuz. Gebe değilsiniz.