Sevgilimle iliski yaşıyorum ama kıyafetlerle birlikte oluyoruz adeti 10 gün gecikti ve kahverengi lekelenme olmus sizce hamile olabilir mi?

Kolay gelsin sevgilimle iliski yaşıyorum ama kıyafetlerle birlikte oluyoruz adeti 10 gün gecikti ve kahverengi lekelenme olmus sizce hamile olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetle olan ilişkilerde gebelik mümkün değildir. Lekelenme adet belirtisi olabilir.