Sevgilimle ilişkiye girdik içime boşalmadı daha sonra mide bulantısı ve baş dönmelerim başladı?

 Sevgilimle ilişkiye girdik içime boşalmadı daha sonra mide bulantısı ve baş dönmelerim başladı yaklaşık iki hafta sonra reglimi oldum ama mide bulantılarım devam edince test yaptım. Tek çizgi çıktı fakat tek çizgiye kadar olan bölümüde açık pembeydi . Sizce hamilelik riski var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktır çok kafana takmışsın.