Yaklaşık 2 haftadır mide bulantısı ,kasık şişliği ve ağrısı,baş ağrısı gibi şikayetlerim var

Merhaba 20 yaşındayım .gebelik için kan testi yaptırdım ve 0.11 oranında yani negatif olduğunu söylediler ama geçen ay adet düzensizliği yaşadım ve yaklaşık 2 haftadır mide bulantısı ,kasık şişliği ve ağrısı,baş ağrısı gibi şikayetlerim var yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

Tahlil.com Cevabı : Bu şikayetleriniz için bir dahiliye uzmanına muayene olmalısınız.