Sevgılımle surtunme yoluyla bırsey oldu,ayın10unda adet gordum ve haala çok korkuyorum

  Hemen cevap verebilirmisiniz çok korkuyorum,1 ay once Agustosun 30unda sevgılımle surtunme yoluyla bırsey oldu,ayın 10unda adet gordum ve haala çok korkuyorum bırsey soyleyın ne olur ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.Zaten adet görmüşsünüz.