Eşimle birlikte olduk daha sonra.. bu ay adetim gecikti hamilelik söz konusu olabilir mi?

merhaba ağustos ayında adetim ayın 30unda bitti bu ayın 2sinde eşimle birlikte olduk daha sonra ayın 10nunda olduk 11inde olduk bu ay adetim gecikti hamilelik söz konusu olabilirmi karnım kasıklarım bacaklarım ağrıyo arada böbreklerim ağrıyo ve 2 gündür akıntılarım çoğaldı.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik durumunuz olabilir. Gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz.