Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik boşalma olmadı

sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik boşalma olmadı ama zevk suyu vajinama değdi. adetim 15 günde gecikti

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik olabilir, test yapmanızı öneririz..

b********** :

Merhaba, ,sevgillimle sürtünme yoluyla iliskiye girmistik ama onda boxer bende de penye sort vardi ama hemen sonrasinda adetlendim, once gelen adet kani midir kizligimin bozulma ihtimali var midir?

Cevap:

Kıyafetli ilişkilerde gebelik ihtimali yoktur. Ayrıca sürtünme yoluyla kızlık zarı bozulmaz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.