Yaklaşık 3 ay önce dış gebelik geçirdim ve kürtaj oldum

Yaklaşık 3 ay önce dış gebelik geçirdim ve kürtaj oldum düzensiz adet gördüğüm için ovulasyon günümü hesaplayamıyorum. 1.05.2014 adet gördüm daha sonra 9.06.2014 gördüm adet.adet görmeden önce idrar testi yaptım negatif çıktı ve ertesi gün adet oldum ancak ilk gebelikteki belirtiler var hamilemyim

Tahlil.com Cevabı : Testi tekrarlayabilirsiniz, ihtimal yok gibi görünüyor...