Sevgilimle yaklaşık bir hafta önce ilişkiye girdim ve kızlığı bozul ilk üç dört gün boyunca kondom ile korunarak yaptık?

merhaba sevgilimle yaklaşık bir hafta önce ilişkiye girdim ve kızlığı bozul ilk üç dört gün boyunca kondom ile korunarak yaptık ancak son bir iki gün ise korunmadan yaptık . ancak hiç içine boşalmadım ancak korunmadan içindeyken zevk suyum geldi. hiç içine boşalmadım durum sizce nasıl olur ?

Tahlil.com Cevabı : Düşükte olsa hamile kalma ihtimali var. Regl döneminde 1 haftalık gecikme yaşar ise bir test yaparak durumu değerlendire bilirsiniz.