Adetimi bu ay 1 gün gecikmeli gördüm.Dün hastanede test yaptırdım.

sevgilimle sürtünme ile ilişkiye grdm.alt kısmım giyinikti iç çamaşırı şort vardı fakat onda bir şey yoktu.gerçekte temas etmediler organlar sevglm çıplaktı,boşalınca göğüslerime boşaldı temizledik hemen.adetimi bu ay 1 gün gecikmeli gördüm.dün hastanede test yaptrdm kan 1.20 hamilelik yok degl mi

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik yok.