Soru:24 yaşında bayanım,eşimle cinsel ilişki sonrası cinsel organımda kötü koku oluyor.Hangi tahlilleri yaptırmalıyım.

Tahlil.com Cevabı : Vaginal bir enfeksiyon geçiriyorsunuz.Jinekolojik muayene sonrası Vajen Kültürü ve varsa vaginal akıntınızdan yapılacak mikroskopik inceleme yol gösterici olacaktır.Vajen tahlillerini yaptırdıktan sonra jinekoloğunuz gerekli tedavinizi verecektir.