Sperm arkadaniz test sonuçlarım nasıl? Renk.krem sperm kontrasyonu 4.2 milyon toplam sperm sayısı 16.8 milyon normal morfoloji 10% anormal morfoloji 90% 1 saa

Hocam sperm testi yaptırdım bu sonuçları açıklar mısın renk.krem sperm kontrasyonu 4.2 milyon toplam sperm sayısı 16.8 milyon normal morfoloji 10% anormal morfoloji 90% 1 saatdehareketlilik 11% yavaş hareketlilik 13% yerinde hareketli 20% hareketsiz56% 2 saat hızlı hareketli 2% hareketsiz 72 %

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayısı oldukça düşük.Bu da normal değil