suanda surekli kusmalari var hamile olabilir mi ?

30 temmuzda ters iliski yasadim bosalacakken kendimi cektim ama azcik ustune geldi 6 agustos adet gunuydu 9 unda oldu ve suanda surekli kusmalari var hamile olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Adet gören kişilerde gebelik çok düşük bir olasılıktır. Adetde anormal değişiklikler varsa test yaptırabilirsiniz.