Şüpheli ilişki sonrası 125 gün sonra yapılan hepatitb hepatit c frengi ve hiv testlerinin tamamı negatif bu zamandan sonra testlerin sonuçları yükselebilirmi

 Şüpheli ilişki sonrası 125 gün sonra yapılan hepatitb hepatit c frengi ve hiv testlerinin tamamı negatif bu zamandan sonra testlerin sonuçları yükselebilirmi hepatitlerin kuluçka süresi 180 gün deniyor sizce birdaha test yaptırmama gerek varmı teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı :  Testleriniz  normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevapve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..http://tahlil.com/tag/hiv

b************** :

İlişkiden 5 gün sonra bel soğukluğuna yakaladım 2 novosef iğne ve 3 hafta tetradox kulladım ve iyilestim.ޞžimdi 49 gün bu ilaçlar frengi belirtilerinin geç çıkmasında etkisi olur mu ?

Cevap:

Frengi(sifiliz) hastalığı konusunda endişeleriniz var ise test yaptırmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.