Şüpheli ilişkiden 30 gün sonra ve 43 gün sonra iki ayrı test yaptım ikisi de negatif çıktı?

Şüpheli ilişkiden 30 gün sonra ve 43 gün sonra iki ayrı test yaptım ikisi de negatif çıktı, adetimi ise ilişkiye girdikten sonra beklediğim günde her zamanki yoğunluk ve sürede oldum zaten bu yaptığım iki test de adet gördükten sonraki haftalarda yaptığım testlerdi hala gebelik riskim var mı sizce

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'da defalarca yazıyoruz, izah ediyoruz ama anlatamıyoruz galiba. Sizden ricamız anlayana kadar aşağıdaki yazıyı dikkatle okuyun, okuyun ki sizler de tüm okurlarımızda anlasın artık, adet gören birisinin neden hamile kalma ihtimali olmadığınıAdet gören birinin  hamile olma ihtimali var mıdır?Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.Üstüne görme ile adet kanaması nasıl ayırt edilir?