Demir bağlama eksikliğim var.bu yüzden adetim de sorun olabilir mi? ya bu demir bağlama eksiliği nedir?

Demir bağlama eksikliğim var.bu yüzden adetim de sorun olabilir mi? ya bu demir bağlama eksiliği nedir?neden kaynaklanır ve bana hamilelik dönemimde ya da hayatımda bir sorun yaratır mı 22 yaşındayım.cvplarsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızı gönderirseniz daha açıklayıcı bir cevap verebiliriz.Demir eksikliğiniz var ise bu yönde tedavi olmalısınız