Şüpheli ilişkiden 35 gün sonra kan tahlili oldum normal çıktı 55.gün eliza anti hıv negatif(0,230) şüphelenmeme gerek var mı?

Şüpheli ilişkiden 35 gün sonra kan tahlili oldum normal çıktı 55.gün eliza anti hıv negatif(0,230) şüphelenmeme gerek var mı bi sıkıntı yok değil mi

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatif. Değerlerin bir anlamı yok.