Benim gözlerim çok kararıyor ve başımda sürekli ağrıyor.kafamda sürekli böyle sıkıştırıyorlar gibi bir acı var ?

Benim gözlerim çok kararıyor ve başımda sürekli ağrıyor.kafamda sürekli böyle sıkıştırıyorlar gibi bir acı var .Hangi bölüme başvurmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bir dahiliye bölümüne muayene olursanız, yapılacak tetkikler sonucunda gerekirse ilgili bölüme yönlendirilirsiniz.