Şüpheli korunmasız ilişkiden sonra 60 . gün elisa testi negatif , 90 . gün elisa testi negatif ve 115.gün elisa testi negatif çıktı . Artık konuyu kapatabilir m

Hocam lütfen yazdım 3 hafta oldu cevap alamadım .. şüpheli korunmasız ilişkiden sonra 60 . gün elisa testi negatif , 90 . gün elisa testi negatif ve 115.gün elisa testi negatif çıktı . Artık konuyu kapatabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : İstenen tarihlerinin tamamında test yaptırmışsınız ve negatif çıkmış tümü. Bir sorun görünmüyor.Ama anladığım kadarıyla sonuçlar sizi tatmin etmemiş. Bu tetkikleri bir enfeksiyon hastalıkları uzmanı kontrolünde yaptırmadıysanız sonuçlarınızla birlikte bu bölüme giderek daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.