Sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ilişkim sırasında adet görüyordum. Adetim biraz gecikti. Hamilelik riskim var mı ?

ağustosta erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ilişkim sırasında adet görüyordum. ilk ay adetimi gördüm 12 eylül de fakat bu ay ekimin 3 ünde göreceğimi tahmin ediyordum şuanda tedirginim gebelik testi yaptırmadım fakat karnımın alt kısmında şişlik var hamilelik riskim var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yolu ile ilişkilerde hamilelik ihtimali çok az da olsa vardır. Adetinizin en az 1 hafta gecikmesi durumunda gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz. Aşağıda verdiğim adresteki yazımızı da incelerseniz daha çok bilgi sahibi olursunuz. http://tahlil.com/surtunerek-cinsel-iliski-nedir-hamile-kalinir-mi