Az da olsa meninin vajinadan içine girmesiyle hamile kalma ihtimali çok fazla mı?

hocam 5 gun öncede yazdım.saçma gelebilir belki ama bişey sorcam. az da olsa dölün yada meninin kız arkadaşımın içine girmesiyle hamile kalma ihtimalimi yuzde kaçtır? çok fazlamı? korkuyoruz.nasıl oldu anlamıyoruz?? (kız arkadaşım bakire)

Tahlil.com Cevabı : Meni vajinaya bulaşması durumunda hamilelik ihtimali doğuyor. Meninin miktarı fazlalaştıkça tabi ki bu ihtimal artabilir ancak az da olsa bir meni bulaşmasıyla hamile de kalınabilir. Adet döneminde 1 hafta ve üzeri bir gecikme durumunda gebelik testi öneriyoruz.