Sürtünmeli ilişki yaşadım. Sonrasında kısa süren lekelenme gördüm. Üstüne görme olabilir mi?

28 günde bir adt görüyorum normalde 2 ay oncki adetm 4 kasım bu aykı 1 aralkta oldu. sürtnme yolyla ılıkıye gırdım bu aykı regl 2 gün surdu herzmanknden farklıydı. daha az ve pıhtısızdı. bu grdugum kanma yerlsme kanamsı olabılrmı. ve adtımden 12 gun gctı suanki yaptıgım ıdrar testı dogru snc verırmi

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme olup olmadığınızı anlamanın en pratik yolu gebelik testi yaptırmaktır. Eğer sonuç negatifse yaşadığınız lekelenme yerleşme kanaması değildir. Adet gecikmeniz devam ederse testi tekrarlamanız daha net bilgiler verecektir.