T3 ve t4 normal. Prolaktin 9,54 TSH 7,81 Gebe kalmak istiyorum prolaktin düşük mü ?

T3 ve t4 normal. Prolaktin 9,54 TSH 7,81 Gebe kalmak istiyorum prolaktin düşük mü ? Tsh yükilişkiekligi icin 25 mg ilaç verdi doktor ne kadar zaman sonra gebelik için idealseviyeye gelir? Ve bu Tsh değerine göre gebelik çok zor mu gerçekleşir 4 aydır korunmuyorum daha bir gelişme yok?

Tahlil.com Cevabı : Ortalama 1-2 ay içinde normale dönecektir..