Tahlil bilgileri,tahliller ve değerlerini konu alan mümkünse özet anlatımlı önerebileceğiniz bir kitabın olup olmadığı hakkında bana yardımcı olmanızı istiyorum.

İyi günler.İnternet sitenize baktım ve çok beğendim. ben laboratuvar teknikeri olarak görev yapmaktayım. sizden bana Tahlil bilgileri,tahliller ve değerlerini konu alan mümkünse özet anlatımlı önerebileceğiniz bir kitabın olup olmadığı hakkında bana yardımcı olmanız. teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda sitemizdeki bilgilerin,mesleğiniz açısından yeterli olacağını düşünüyorum.Mutlaka bir kitap arayışınız varsa maalesef bu konuda ülkemizde yayınlanmış önerebileceğim Türkçe kitap yok.Dilerseniz [email protected] adresine yazmanız durumunda size yurt dışında yayınlanmış,sitemizde de kaynak olarak kullandığımız İngilizce bir kaç kitap ismi önerebilirim.