Tahlil sonuçlarımda hgb:9.2 htc:29.4 mcv:64 mch:20.1 mchc:31.4 rdw:18 mono :11.2 wbc:5.5 hdl:70 ldl:48 ve crp :64 cıktı.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle anemi yani kansızlık bulgularınız var.Bir an önce ilaçla tedaviniz başlamalı.Bir dahiliye doktoruna başvurun.CRP değeriniz de yüksektir.Bu bir çok nedene bağlı olmakla birlikte romatizmal rahatsızlıklar ilk akla gelendir.Dahiliye doktoru bu konuda da sizi bilgilendirecektir.