Tam olarak ogrenmek istedigim neden hasta olmamis olabilirim?

Merhaba son en son 25 aralikta bir iliski yasadik 10 ocakta hasta oldum. 7Subatta olmam gerekiyodu olmadim bu ay ayin 10u oldu7subatta idrar testi negatif cikti. Tam olarak ogrenmek istedigim neden hasta olmamis olabilirim?Idrar testi dogru sonucu vermesi icin iliskiden ne kadar zaman gecmis olmasi

Tahlil.com Cevabı :   Çok düzenli olarak adet kanaması gören bir kadın yılda bir iki kez gecikmeli adet görebilir. Bunun neden iş değişikliği, üzüntü, aile içi stres, yaşam tarzı değişikliği, iklim değişikliği, yorgunluk gibi basit sebeplerdir. 4-5 gün sonra testi tekrarlamanızı öneririz..