İlişki sonrası adet gördüm ve Beta HCG değerim 0,206 çıktı. Hamile miyim?

Merhaba, ben ilişkiye girdikten 8 gün sonra adet gördüm ama rengi ve uzunluğu her zamanki gibi degildi.İlişkinin üzerinden 20 gün geçtikten sonra beta hcg testi yaptırdım 0, 206 çıktı.Sonuç kesin negatif midir tekrarlamalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Adet gördüğünüz ve test sonucunuz negatif olduğu için hamile olmadığınızı söyleyebiliriz. Tekrar test yapmanıza gerek görünmüyor.