Test Adı Sonuç Referans Aralığı BirimSonuç Tarihi B-HCG <1.000 - 5 mIU/mL?

Test Adı Sonuç Referans Aralığı BirimSonuç Tarihi B-HCG <1.000 - 5 mIU/mL Anti Toxo IgG Negatif IU/mLAnti Toxo IgM Negatif COIAnti CMV IgM Negatif COIAnti Rubella IgG Pozitif IU/mLAnti CMV IgG Pozitif U/mLAnti Rubella IgM Negatif COIhamilelik şüphesi ve önlemi amacıyla gittim ve bu testleri yaptırdım, değerlerim nasıl ?

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz.Diğer testlerde de anormallik yok