Kız arkdşmla çıplk sürtnme yolyla ilşki yaşdık. ilişki yaşamadan 1 gün önce adetliydi?

mrb.kız arkdşmla çıplk sürtnme yolyla ilşki yaşdık. ilişki yaşamadan 1 gün önce adetliydi. ilişki yaşdığmız gün adeti keslmşti ilşki yaşdığmız günün ertsi günü kız arkdşm açık pembe sıvı geldğini syledi ve o gnden beridir yani 1 haftadır miğde bulantısı kusma hlsizlik var. Hamile olma olasılığı nedr

Tahlil.com Cevabı : Hayır hamile kalma olasılığı yok rahat olun.