Test sonuçlarım: ANTİ HCV 0.05 HBSAG 0'26 VDRL RPR NEGATİF Özel bir hasatanede kan tahlili sonuclarım;

Test sonuçlarım: ANTİ HCV 0.05 HBSAG 0'26 VDRL RPR NEGATİFÖzel bir hasatanede kan tahlili sonuclarım ve hiv sonuclarını saglık mudurlugune gonderdik lerini soylediler kimseyle ilişkiye ggirmeyin sonuç 20 gün sonra gelecekmiş acaba eidsmiyim neden bi sorunmu var uykum kactı kac gündür hocam hiv testii için sağlık müdürlüğüne neden göndermiştir virüsmü tasıyorum hocam kac gecdir uyumuyorm pisikolojim bozuldu

Tahlil.com Cevabı : HIV yönünden araştırılan bir test yok sonuçlarınızda