Test sonuçlarım cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.glukoz 0 dk.58 insulin3.8 60dk.60 insulin 10.8 120dk.73 insulin 8.6 180dk.56 insulin?

merhabalar 33 yaşındayım hamilelikte şekerim vardı annemde şeker hastası açlığa dayanamıyorum yemekten sonra çok ağırlık çöküyor kendimi çok yorgun hissediyorum .aynı zamanda bebebeğimi emziriyorum canım çok tatlı istiyor yaptıırdığım test sonuçlarım cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.glukoz 0 dk.58 insulin3.8 60dk.60 insulin 10.8 120dk.73 insulin 8.6 180dk.56 insulin 2.4 insulin referans aralığı 2.6 ile 24.9 bu sonuçlara yorumlarsanız sevinirim .

Tahlil.com Cevabı : Yazdıklarınız çok anlaşılmıyor.Her bir insülin değerini,ayrı satırlarda ve normal değerleri ile yazın