45 yaşındayım Açlık kan şekerim : 111 2 saat sonraki Toklık Kan şekerim: 98 Açlık İnsülin düzeyim: 2,00 C-peptit sonucum : 1,96 çıktı;?

merhabalar 45 yaşındayımAçlık kan şekerim : 111 2 saat sonraki Toklık Kan şekerim: 98Açlık İnsülin düzeyim: 2,00C-peptit sonucum : 1,96çıktı ben şu anda şeker hastasımıyım. İnsülin direncim var mı?Aynı zamanda Hashimoto Tiroidi hastasıyım Eutreox 100 mikrogram kullanıyorumYorumlarınız için şimdiden tşk ederim.

Tahlil.com Cevabı : Açlık kan şekeriniz hafif de olsa yüksek.HBA1C testi de değerlendirilmeli.ENDOKRİNOLOJİ bölümüne başvurun