Tiroid seker kolestrol kan degerlerine saglik ocaginda baktirdim doktora gösterme vaktim yok sonuclar şoyle

Tiroid seker kolestrol kan degerlerine saglik ocaginda baktirdim doktora gosterme vaktim yok sonuclar soyle ; Glukoz 85 mg/dL HDL kolestrol 58 mg/dL Kolestrol 203 mg/dL Trigliserid 230 mg/dL Ortalama eritrosit hacmi MCV 78.0 FL TSH 1.39 uIU/ml Serbest t3. 4.42 PG/ml Serbest t4 1.22 ng/dL HBA1C% 5.8 Sonuçlari yorumlar misiniz lütfen çok merak ediyorum . tesekkurler

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.
Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.