total kolestrol 215 lLDL Kolestrol 149 demir 37 HCT 36.2 değerlendirir misiniz?

total kolestrol 215 lLDL Kolestrol 149 demir 37 HCT 36.2 BİR DEĞERLENDİRME YAPARMISINIZ TSK..

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol değeriniz hafif yüksek.LDL ise körü kolesterol olarak bilinir.LDL değeriniz yüksek çıkmış.Bu değeri de düşürmelisiniz.Ayrıca hafif anemi bulgularınız var.