Tüpbebek öncesi kanama zamanı ve pıhtılaşma zamanı testi yaptırdık.

Tüp bebek tedavisi yaptıracaktık.Eşiminin kanama zamanı 1,45 dk pıhtılaşma zamanı ise 4,15 dk çıktı.Tüp bebek öncesi herhangi bir sorun teşkil eder mi ?

Tahlil.com Cevabı : Kanama zamanı normal değeri 3-7 dakikadır.Eşinizde düşük çıkmış.Pıhtılaşma zamanı değeri ise normal çıkmış.Ancak sadece bu testler tüp bebek öncesi tek başına fikir vermez.Bu konuda aşağıdaki yazımızı da okumanızı öneriyoruz. Tüp Bebek Öncesi Yapılması Gereken Testler