Ürtiker rahatsızlığından dolayı yaptırdığım tahlilleri değerlendirir misiniz?

Ürtiker rahatsızlığından dolayı yaptırdığım tahlillerde (normal olanları yazmadım)hgb 8.98hct 28.5mcv 74.6mch 23.5mchc 31.6rdw-cv 17.6baso 1.36kreatının 0.6ındırekt bılırubın 0.55sedimentasyon 1 saat 31tsh 1.000olarak görüldü...diabet hastasıyım...değerler normalmi abartılacak birşey varmı

Tahlil.com Cevabı : İleri derecede Kansızlık bulguları var