WBC 4.5 EOS%0.8 MCH 27.0 RDW 16.5 PLT 113 MPV 11.8 doktorum trombosit düşüklüğü olduğunu söyledi.

WBC 4.5 EOS%0.8MCH 27.0RDW 16.5PLT 113MPV 11.8 doktorum trombosit düşüklüğü olduğunu söyledi her ay kontrole gidiyorum sonuçlarım nasıl cevap verirseniz sevinirim teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Evet plt değeriniz düşük.Ancak şu an itibariyle panik olacak bir düşüklük yok.Kontrollere devam edin