Yabancı bir erkekle ağızdan yolla birlikte oldum. gün sonra ateşli hastalıkgeçirdim.o ay içinde erkek arkadaşımla da birlikte oldum

  Yabancı bir erkekle ağızdan yolla birlikte oldum. gün sonra ateşli hastalıkgeçirdim.o ay içinde erkek arkadaşımla da birlikte oldum ,1 hafta sonra erkek arkadaşımda alerji çıktı, kortizon uyguladılar,2 saatte geçti.korktum ve 6.,8.,9. haftalarda eliza yaptırdım : negatif.sizce neyapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Hiç bir şey, sonuçlarınız negatif çıkmış.Endişelenecek bir durum yok HIV açısından.