Yas 39 erkek Hcv hep pozitif 69.7 Hcv rna negatif Anti Hbs hep pozitif 92.27 Hbsag negatif Alt, ast

Tahlil.com Cevabı : Yas 39 erkek Hcv hep pozitif 69.7 Hcv rna negatif Anti Hbs hep pozitif 92.27 Hbsag negatif Alt, ast enzimleri hep normal ; kolestrol(250 ve 260) ve trigliserid yuksek(2 olcumde 450 ustu gordum) karacigerimde bicak dayanir gibi sızı oluyor ara ara..durumum nedir? Ayrica istanbulda cok iyi bir hepatolog ve karaciger doktoru tavsiye eder misiniz?