Yaşadığım cinsel ilişkiye göre hamile olmam mümkün mü?

Cinsellikle ilgili bir sorum olucak hamile olup olmadığımdan şüpheleniyorum. sevgilimle ters ilişkiye girdik ve içime boşaldı bundan eminiz. fakat boşaldıktan sonra benden veya ondan akan bir sıvı olmadı. ben bakireyim ve spermlerin vajinaya akmadığındanda emin olamıyorum bunun üstünden 6 gün geçti. göğüslerimde gariplik hissediyorum size bu şekilde hamile kalmam mümkün mü psikolojik birşey mi yaşıyorum?

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma olasılığınız düşük yaşadığınız ilişkiye göre.Yine de beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa tedbiren test yaptırabilirsiniz.