Yaşım 23 geçen hafta sol tarafta bir varikosel tespit edildi. Doktorum spermiyogram testi istedi öncesinde 3 günlük cinsel perhiz uyguladım. Sonuçlarım hareket

Yaşım 23 geçen hafta sol tarafta bir varikosel tespit edildi. Doktorum spermiyogram testi istedi öncesinde 3 günlük cinsel perhiz uyguladım. Sonuçlarım hareket 2 h: %55, hareket1/2h: %70,sayı: 15 milyon, renk: gri beyaz, direkt bakı: 1-2 spermiyogenez hücresi, miktar: 2,5cc, anomali: %15, koku. özel

Tahlil.com Cevabı :

Sperm sayısı düşük bir üroloji uzmanına danışmanızda yarar var