Yaşım 34 ve erkeğim.10 yıldır Kronik hepatit B hastasıyım.Ayrıca 7 yıldır Bipolar Bozukluk hastasıyım.Lityum kullanıyorum.

Yaşım 34 ve erkeğim.10 yıldır Kronik hepatit B hastasıyım.Ayrıca 7 yıldır Bipolar Bozukluk hastasıyım.Lityum sabah 1 ve aksam 1 kullanıyorum. Yaptırdığım kan testinde genel değerlerim hepsi normal cıktı,biyokimya testlerimde normal değerlerinde cıktı ve aşağıda hemogram kan testi sonuçlarım mevcut.. Sadece Hemogram testimde Baso% : 4.4 ve Baso :0.3 değerlerim normalin üzerinde çıkmıştır.Bunun sebebi ne olabilir.Herhangi bir sorun var mıdır? Endişelenmemi gerektirecek bir durum sözkonusumudur? .Benim yapmam gereken birşey var mıdır? ...iyi çalışmalar.HEMOGRAM WBC 6.1RBC 5.2HGB 14.7HCT 43.0PLT 259.0MCH 28.6MCHC 34.2RDW 16.0MCV 83.5MPV 7.3PCT 0.2PDW 16.7NEU% 51.8NEU 3.2LYM% 30.6LYM 1.9MONO% 11.9MONO 0.7EOS% 1.5EOS 0.1BASO% 4.4BASO 0.3

Tahlil.com Cevabı : Basofil ve yüksekliği ile ilgili aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/bazofil-nedir-bazofil-dusuklugu-ve-bazofil-yuksekligi-neden-olur